Bejelentkezés / Einloggen

ÁCS / ASZTALOS
Nyomtat

Munkakör ÁCS / ASZTALOS  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8354 KARMACS, ÉS KÖRNYÉKE UTCA
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Munka körülmények MUNAKIDŐ: 8-17 ÓRA KÖZÖTT
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8354 KARMACS
SZEMÉLYES JELENTKZEZÉS ELŐTT EGYEZTETÉS TELEFONON A FOGLALKOZTATÓVAL

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ, ASZTALOS
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató BERKES GÁBOR EGYÉNI VÁLLALKOZÓ
Képviselő BERKES GÁBOR  Telefonszáma 30 / 331-7274
Cím 8354 KARMACS, KISFALUDY UTCA 133.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző VASS JUDIT  Telefonszáma (83) 312-888
Kirendeltség neve KESZTHELYI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 16. (SZERDA )