Bejelentkezés / Einloggen

ÁCS
Nyomtat

Munkakör ÁCS  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9223 BEZENYE,
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 200000 Ft - 350000 Ft
Jelentkezés módja TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ÉS JELENTKEZÉS: 30/262-9157

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség TETŐFEDŐ, BÁDOGOS ÉS ÉPÜLETBÁDOGOS, ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ

Foglalkoztató DECZKY ÉPÍTŐIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő DECZKY ZOLTÁN  Telefonszáma 30 / 262-9157
Cím 9223 BEZENYE, SZABADSÁG UTCA 33

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző RÁKÓCZY BENCE  Telefonszáma (96) 219-852
Kirendeltség neve MOSONMAGYARÓVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. JANUÁR 11. (PÉNTEK )