Bejelentkezés / Einloggen

TAKARÍTÓ
Nyomtat

Munkakör TAKARÍTÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9746 ACSÁD, SEMMELWEIS TÉR 1.
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér 161000 Ft
Munka körülmények 2 MŰSZAK, FOLYAMATOS MUNKAREND
Fogl. jogviszony KÖZALKALMAZOTTI (KJT.)
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9746 ACSÁD, SEMMELWEIS TÉR 1. ILLÉS VIOLETTA 06-70/396-2326
FOGLALKOZTATÓNÁL: 9746 ACSÁD, SEMMELWEIS TÉR 1. ILLÉS VIOLETTA 06-70/396-2326

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés FOGLALKOZTATÓNÁL: 9746 ACSÁD, SEMMELWEIS TÉR 1. ILLÉS VIOLETTA 06-70/396-2326

Foglalkoztató
Foglalkoztató VAS MEGYEI EGYESÍTETT SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY
Képviselő SZEMÉLYÜGYI ÜGYINTÉZŐ  Telefonszáma 70 / 396-2629
Cím 9746 ACSÁD, SEMMELWEIS TÉR 1.

Felelős ügyintéző PUPNÉ NAGY ERIKA  Telefonszáma (94) 522-755
Kirendeltség neve SZOMBATHELYI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2020. MÁJUS 18. (HÉTFŐ )
WebmasterVas Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály