Bejelentkezés / Einloggen

TRAKTOROS
Nyomtat

Munkakör TRAKTOROS  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8992 BAGOD, SZENT ERZSÉBET UTCA 61
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/3894-794 E-MAILBEN: INFO@KMFRIGO.HU
SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/3894-794 E-MAILBEN: INFO@KMFRIGO.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség TRAKTORVEZETŐ (MEZŐGAZDASÁGI GÉPKEZELŐ)
Gyakorlati idő NINCS
Gépjárművezetői ismeretek "T" TRAKTOR+PÓTKOCSI

Megjegyzés BAGODI MUNKAVÉGZÉSHEZ KERES A FOGLALKOZTATÓ MUNKAVÁLLALÓT. SZAKMUNKÁS VÉGZETTSÉG ELVÁRÁS. TRAKTORVEZETŐI JOGOSÍTVÁNY SZÜKSÉGES. MEZŐGAZDASÁGI VÉGZETTSÉG VAGY GYAKORLAT ELŐNYT JELENT. A JELENTKEZÉSEKET SZEMÉLYESEN, TELEFONON ÉS E-MAILBEN IS VÁRJÁK. KERESNI LEHET: KOVÁCS MIKLÓS TEL.: 20/3894-794 E-MAIL CÍM: INFO@KMFRIGO.HU

Foglalkoztató FRIGO-PLUS KERESKEDELMI ÉS IPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő KOVÁCS MIKLÓS  Telefonszáma 20 / 3894-794
E-mail cím: info@kmfrigo.hu
Cím 8992 BAGOD, SZENT ERZSÉBET UTCA 61
kmfrigo@t-home.hu

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2020. MÁJUS 14. (CSÜTÖRTÖK)
WebmasterVas Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály