Bejelentkezés / Einloggen

BOLTI ELADÓ
Nyomtat

Munkakör BOLTI ELADÓ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, BÍRÓ MÁRTON UTCA 24
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 0 ÉV FELETT 1 ÉVIG

Megjegyzés FOGLALKOZTATÁS KEZDETE 1 HÓNAPON BELÜL. BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT.

Foglalkoztató SIMIDI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő KÁMÁN VIKTÓRIA  Telefonszáma 20 / 406-3122
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, BÍRÓ MÁRTON UTCA 24

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 30. (PÉNTEK )