Bejelentkezés / Einloggen

HEGESZTŐ, LAKATOS
Nyomtat

Munkakör HEGESZTŐ, LAKATOS  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8943 BOCFÖLDE, ADY ÚT HRSZ.438/13.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET E-MAILBEN ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL. E-MAIL CÍM: SASAZEG@SASAZEG.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség SZERKEZETLAKATOS, GÉPLAKATOS - GÉPBEÁLLÍTÓ, HEGESZTŐ, LEMEZLAKATOS
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató SA-SA KFT.
Képviselő SZEGLETI ÁRPÁD  Telefonszáma . / .
Cím 8943 BOCFÖLDE, ADY ÚT 41.

Felelős ügyintéző RADNÓTINÉ SÁNDOR ILDIKÓ  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 28. (SZERDA )