Bejelentkezés / Einloggen

FÜRÉSZÜZEMI DOLGOZÓ
Nyomtat

Munkakör FÜRÉSZÜZEMI DOLGOZÓ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8991 TESKÁND, PETŐFI UTCA 127.
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Foglalkoztató "TOBA-FA" FAIPARI, KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő VÖRÖRSNÉ ÁMON GABRIELLA  Telefonszáma 30 / 929 -9757
Cím 8983 BABOSDÖBRÉTE, PETŐFI ÚT 19.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 27. (KEDD )