Bejelentkezés / Einloggen

KONYHAI KISEGÍTŐ
Nyomtat

Munkakör KONYHAI KISEGÍTŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, GÖCSEJI  ÚT 47.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés
Megjegyzés AZONNALI BELÉPÉS.

Foglalkoztató
Foglalkoztató YANKEE SÖRÖZŐ
Képviselő GERENCSÉR ISTVÁN  Telefonszáma 20 / 379-4720
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, GÖCSEJI  ÚT 47.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 26. (HÉTFŐ )