Bejelentkezés / Einloggen

KŐMŰVES
Nyomtat

Munkakör KŐMŰVES  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, ÉS 50 KM-ES KÖRZETE UTCA
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség KŐMŰVES
Gyakorlati idő 2 ÉV FELETT 5 ÉVIG
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Megjegyzés A MUNKÁLTATÓ ÖNÁLLÓAN DOLGOZNI TUDÓ KŐMŰVESEKET KERES. BÉR MEGEGYEZÉS SZERINT.

Foglalkoztató SOLERGY KIVITELEZŐI, KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ BETÉTI TÁRSASÁG
Képviselő KISS ZOLTÁN  Telefonszáma 30 / 3345210
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, MIKES KELEMEN UTCA 18

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 26. (HÉTFŐ )