Bejelentkezés / Einloggen

FORGÁCSOLÓ
Nyomtat

Munkakör FORGÁCSOLÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, BERZSENYI ÚT 73.
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET A 92/597-120-AS TELEFONSZÁMON VAGY A GANZEG@GANZEG.HU E-MAIL CÍMEN.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség CNC-FORGÁCSOLÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ

Megjegyzés FELTÉTEL: SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉG - MUNKAREND: KÉT MŰSZAK (6.00-14.00 VAGY 14.00-22.00) - FIZETÉS: MEGEGYEZÉS SZERINT A MUNKÁLTATÓ SZÁLLÁST BIZTOSÍT A TÁVOLABBRÓL JELENTKEZŐKNEK.

Foglalkoztató
Foglalkoztató GANZEG GÉP ÉS ACÉLSZERKEZETGYÁRTÓ KFT.
Képviselő PÉTERFY LÍVIA  Telefonszáma 92 / 597-120
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, BERZSENYI  ÚT 73.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 23. (PÉNTEK )