Bejelentkezés / Einloggen

KÁRPITOS
Nyomtat

Munkakör KÁRPITOS  (5 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, MALOM ÚT 2.
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás UTAZÁSI KÖLTSÉG TÉRÍTÉS
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8900 ZALAEGERSZEG, MALOM ÚT 2.
SZEMÉLYESEN HÉTFŐTŐL - PÉNTEKIG 10.00-12.00-IG

Elvárások
Követelmények A MUNKA TERMÉSZETÉBŐL ADÓDÓAN, ELŐNYT JELENT A JÓ FIZIKAI ÁLLAPOT, TEHERBÍRÁS
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE, KÁRPITOS, NEM ISMERT

Foglalkoztató
Foglalkoztató SITFORM BÚTORGYÁR BT.
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, MALOM ÚT 2.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 23. (PÉNTEK )