Bejelentkezés / Einloggen

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ
Nyomtat

Munkakör KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, ZRÍNYI ÚT 83.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ, MOTIVÁCIÓS ÉS AJÁNLÓLEVÉL MEGKÜLDÉSÉVEL, A MEGPÁLYÁZOTT MUNKAKÖR FELTÜNTETÉSÉVEL A KARRIER@ELASTICKFT.HU E-MAIL CÍMEN.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM, FŐISKOLA,
Szakképzettség KÖZGAZDÁSZ NEMZETKÖZI MARKETING ÉS TQM SZAKON, MARKETING- ÉS REKLÁMÜGYINTÉZŐ, OKLEVELES KÖZGAZDÁSZ, KÖZGAZDÁSZ (FŐISKOLAI) KERESKEDELMI SZAKON, MARKETING- ÉS REKLÁMMENEDZSER
Gyakorlati idő 2 ÉV FELETT 5 ÉVIG
Nyelvtudás ANGOL (JÓ NYELVISMERET)
Számítástechnikai ismeretek SZÖVEGSZERKESZTÉS,
IT ALAPISMERETEK,
TÁBLÁZATKEZELÉS,

Megjegyzés AZ ELASTIC KFT. KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ POZÍCIÓRA KERES KOLLÉGÁT. A CÉG HIRDETÉSE: AZ ÚJ KOLLÉGA ELSŐDLEGES FELADATA A CSOMAGOLÁSTECHNIKAI TERMÉKEINK, SZOLGÁLTATÁSAINK ÉRTÉKESÍTÉSE, MEGRENDELŐINK KISZOLGÁLÁSA, KAPCSOLATTARTÁS, PIACI IGÉNYEK FELMÉRÉSE. ELŐNY A CSOMAGOLÁSTECHNIKA TERÜLETÉN SZERZETT TAPASZTALAT, AKTÍV KAPCSOLATRENDSZER. FELADATOK: - MEGLÉVŐ PARTNEREKKEL VALÓ KAPCSOLATTARTÁS, ÜZLETFEJLESZTÉS -ÁRAJÁNLATOK KÉSZÍTÉSE, MEGRENDELÉSEK FELVÉTELE, ILLETVE NYOMON KÖVETÉSE -A CÉG TERMÉKEINEK ÉS SZOLGÁLTATÁSAINAK ÉRTÉKESÍTÉSE -KIEMELT- ÉS ÚJ TERMÉKEK, AKCIÓK BEMUTATÁSA, KIAJÁNLÁSA -PROJEKTFELADATOK ELLÁTÁSA -ÉRTÉKESÍTÉSI FOLYAMATOT TÁMOGATÓ ADMINISZTRÁCIÓS, NYILVÁNTARTÁSI FELADATOK ELLÁTÁSA ELVÁRÁSOK -MARKETING VAGY KERESKEDELEM TERÜLETÉN SZERZETT KÖZÉP-VAGY FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG -TÁRGYALÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁS -BIZONYÍTHATÓAN EREDMÉNYES SZAKMAI MÚLT -KIEMELKEDŐ KAPCSOLATTEREMTŐ ÉS KOMMUNIKÁCIÓS KÉPESSÉG. -HATÁROZOTT FELLÉPÉSŰ, ÖNÁLLÓAN DOLGOZNI TUDÓ, KREATÍV, DINAMIKUS SZEMÉLYISÉG -MICROSOFT OFFICE NAPI HASZNÁLATA -AKTÍV, LEINFORMÁLHATÓ REFERENCIA ELŐNYÖK -CSOMAGOLÁSTECHNIKAI TERMÉKEK, SZOLGÁLTATÁSOK ÉRTÉKESÍTÉSÉBEN, VAGY CSOMAGOLÓANYAGOK GYÁRTÁSÁVAL, KERESKEDELMÉVEL FOGLALKOZÓ VÁLLALATNÁL SZERZETT MUNKATAPASZTALAT. -B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY AMIT KÍNÁLUNK -VERSENYKÉPES JÖVEDELEM -MEGBÍZHATÓ, TŐKEERŐS VÁLLALATI HÁTTÉR -TELJESÍTMÉNY ALAPÚ EGYÉB JUTTATÁSOK

Foglalkoztató
Foglalkoztató ELASTIC KERESKEDELMI,IPARI ÉS SZOLG.KFT.
Képviselő .  Telefonszáma . / .
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, ZRÍNYI ÚT 83.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 22. (CSÜTÖRTÖK)