Bejelentkezés / Einloggen

PINCÉR
Nyomtat

Munkakör PINCÉR  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, SZÉCHENYI TÉR 1.
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN A FOGLALKOZTATÓNÁL ÖNÉLETRAJZZAL

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség PINCÉR

Megjegyzés A MUNKÁLTATÓ SZAKKÉPZETT VAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ PINCÉREK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA.

Foglalkoztató "WEST-HOTEL" KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ VENDÉGLÁTÓIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő MOZSOLICS MÁRTA  Telefonszáma 92 / 550-043
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, SZÉCHENYI TÉR 1.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 22. (CSÜTÖRTÖK)