Bejelentkezés / Einloggen

KARBANTARTÓ
Nyomtat

Munkakör KARBANTARTÓ   (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, KÜLSŐ-KÓRHÁZ ÚT 2
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony KÖZALKALMAZOTTI (KJT.)
Jelentkezés módja TELEFONON: 92/511-322, E-MAIL-EN: GONDOSKODAS@SZGYFZALA.HU VAGY SZEMÉLYESEN FOGLALKOZTATÓNÁL: 8900 ZALAEGERSZEG, KÜLSŐ-KÓRHÁZ ÚT 2

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség VÍZVEZETÉK- ÉS KÖZPONTIFŰTÉS-SZERELŐ, KŐMŰVES
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés A FOGLALKOZTATÓ 2 FŐ KARBANTARTÓT KERES, 1 FŐT LEHETŐLEG KŐMŰVES, 1 FŐT FŰTÉSSZERELŐ VÉGZETTSÉGGEL.

Foglalkoztató ZALA MEGYEI GONDOSKODÁS EGYESÍTETT SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY
Képviselő .  Telefonszáma 92 / 511-322
E-mail cím: gondoskodas@szgyfzala.hu
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, KÜLSŐ-KÓRHÁZ ÚT 2

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 22. (CSÜTÖRTÖK)