Bejelentkezés / Einloggen

OFSZET NYOMDÁSZ
Nyomtat

Munkakör OFSZET NYOMDÁSZ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
 BALOGUNYOM,
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás KIEMELT BÉREZÉS! ALBÉRLET TÁMOGATÁSA!
Munka körülmények MŰANYAGIPARI CSOMAGOLÓANYAGOKAT GYÁRTÓ CÉG RÉSZÉRE KERESÜNK OFSZET NYOMDÁSZ MUNKATÁRSAT!
Fogl. jogviszony -
Jelentkezés módja TELEFONON: 06-20-203-3745 VAGY E-MAILBEN: TRUMMERKFT@TRUMMER.HU
Próbaidő várható? Nem
Kölcsönzés várható? Nem
Kirendelés várható? Nem
Kiküldetés várható? Nem

Elvárások
Követelmények SZAKIRÁNYÚ
Iskolai végzettség -
Gyakorlati idő 0 ÉV FELETT 1 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató TRUMMER SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KFT.
Képviselő CSIZMADIA ÉVA  Telefonszáma 94-501-482
Cím 9700 SZOMBATHELY, ZANATI U. 38.
Kirendeltség neve

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2018. DECEMBER 14. (PÉNTEK )