Bejelentkezés / Einloggen

ÁRUTERÍTŐ GÉPKOCSIVEZETŐ
Nyomtat

Munkakör ÁRUTERÍTŐ GÉPKOCSIVEZETŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9051 ABDA,
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT E-MAILBEN KÉRJÜK: VEVOSZOLGALAT@SZIGETKOZQUELLE.HU
Próbaidő várható? Igen
Kölcsönzés várható? Nem
Kirendelés várható? Nem
Kiküldetés várható? Nem

Elvárások
Követelmények B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY
Iskolai végzettség -
Gyakorlati idő -
Egyéb ismeretek TARGONCAVEZETŐI JOGOSÍTVÁNY ELŐNY.

Megjegyzés VÍZADAGOLÓ AUTOMATA ÉS BALLONOS VÍZ KISZÁLLÍTÁSÁRA KERESÜNK MUNKATÁRSAT.

Foglalkoztató
Foglalkoztató SZIGETKÖZ QUELLE KFT.
Képviselő BARTA ÁKOS  Telefonszáma
Cím 9151 ABDA, PILLINGERPUSZTA 0208/24. HRSZ.
Kirendeltség neve

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2018. NOVEMBER 26. (HÉTFŐ )