Bejelentkezés / Einloggen

ÁCS
Nyomtat

Munkakör ÁCS  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9200 MOSONMAGYARÓVÁR,  UTCA
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás ÓRABÉR: NETTÓ 2000FT
Jelentkezés módja TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: 30/620-0269

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ

Megjegyzés
Megjegyzés HETI BÉREZÉS. ÓRABÉR: NETTÓ 2000FT.

Foglalkoztató DECZKY ÉPÍTŐIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő DECZKY ZOLTÁN  Telefonszáma 30 / 620-0269
Cím 9223 BEZENYE, SZABADSÁG UTCA 33

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző RÁKÓCZY BENCE  Telefonszáma (96) 219-852
Kirendeltség neve MOSONMAGYARÓVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 07. (SZERDA )