Bejelentkezés / Einloggen

ÁCS SEGÉDMUNKÁS
Nyomtat

Munkakör ÁCS SEGÉDMUNKÁS  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8943 CSATÁR, SZABADSÁG UTCA 22.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 161000 Ft
Munka körülmények MAGASBAN, TETŐN VÉGZETT MUNKA
Jelentkezés módja TELEFONON: GÁSPÁR TAMÁS 06/20/535-7821
TELEFONON: GÁSPÁR TAMÁS 06/20/535-7821

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés MUNKAVÉGZÉS HELYE: ZALAEGERSZEG ÉS KÖRNYÉKE, DE ESETENKÉNT ZALA MEGYÉN KÍVÜL ÁCS MELLET , ÉPÍTŐIPARBAN SZERZETT GYAKORLAT, TAPASZTALAT ELŐNYT JELENT. BÉREZÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT.

Foglalkoztató KICSI ÁCS ÉPÍTŐIPARI SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő GÁSPÁR TAMÁS  Telefonszáma 20 / 535-7821
Cím 8943 CSATÁR, SZABADSÁG UTCA 22.

Felelős ügyintéző MILTÉNYI HAJNALKA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2020. JÚNIUS 22. (HÉTFŐ )
WebmasterVas Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály