Bejelentkezés / Einloggen

SZERVIZES
Nyomtat

Munkakör SZERVIZES  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, JUHÁSZ GYULA ÚT 15.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja TELEFONON: 30/326-9989 E-MAILBEN: INFO@VITAL-FORCE.HU
TELEFONON: 30/326-9989 E-MAILBEN: INFO@VITAL-FORCE.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés SZERVIZES SZERELŐT KERES A MUNKÁLTATÓ. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZÉSEKET TELEFONON ÉS E-MAILBEN VÁRJA A FOGLALKOZTATÓ. KERESNI LEHET: KULINA ISTVÁN TEL.: 30/326-9989 E-MAIL: INFO@VITAL-FORCE.HU

Foglalkoztató FITNESS-VITAL TRADE SZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő KULINA ISTVÁN  Telefonszáma 30 / 326-9989
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, JUHÁSZ GYULA ÚT 15.
www.vital-force.hu

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2020. JÚNIUS 19. (PÉNTEK )
WebmasterVas Megyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály