Bejelentkezés / Einloggen

BETANÍTOTT MUNKÁS
Nyomtat

Munkakör BETANÍTOTT MUNKÁS  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS UTCA 9.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás ÚTIKÖLTSÉG TÉRÍTÉS
Jelentkezés módja JELENTKEZNI AZ EUROPELIFT@T-ONLINE.HU E-MAIL CÍMEN LEHET.

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Foglalkoztató EUROPELIFT GÉPJÁRMŰJAVÍTÓ, SZOLGÁLTATÓ ÉS KERESKEDELMI BETÉTI TÁRSASÁG
Képviselő VIRÁG BARBARA  Telefonszáma . / .
E-mail cím: europelift@t-online.hu
Cím 8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS UTCA 9.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző BIRÓ BEATRIX  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2018. DECEMBER 10. (HÉTFŐ )