Bejelentkezés / Einloggen

KÉZI KASZÁLÓ
Nyomtat

Munkakör KÉZI KASZÁLÓ  (3 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8887 BÁZAKERETTYE, FŐ ÚT 2-4.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás MÁS TELEPÜLÉSRŐL VALÓ BEJÁRÁST A CÉG BIZTOSÍTJA.
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8887 BÁZAKERETTYE, FŐ ÚT 2-4.
TELEFONOS EGYEZTETÉS UÁN, SZEMÉLYESEN.

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÁLTALÁNOS ISKOLAI VÉGZETTSÉG NÉLKÜLI,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Foglalkoztató PANNON-VIKING MEZŐGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő RUDAS PÁL CSABA  Telefonszáma 30 / 9017-674
Cím 8887 BÁZAKERETTYE, FŐ ÚT 2-4.

Felelős ügyintéző FEHÉRVÁRI ANDREA  Telefonszáma (93) 343-206
Kirendeltség neve LENTI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 29. (SZERDA )