Bejelentkezés / Einloggen

SOFŐR / ANYAGBESZERZŐ
Nyomtat

Munkakör SOFŐR / ANYAGBESZERZŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9223 BEZENYE, SZABADSÁG UTCA 33
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér 200000 Ft - 350000 Ft
Jelentkezés módja TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ÉS JELENTKEZÉS: 30/ 262-9157

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE, EGYÉB JÁRMŰVEZETŐ, TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ
Gyakorlati idő NINCS
Gépjárművezetői ismeretek "C" TEHERGÉPKOCSI

"B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Foglalkoztató DECZKY ÉPÍTŐIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő DECZKY ZOLTÁN  Telefonszáma 30 / 262-9157
Cím 9223 BEZENYE, SZABADSÁG UTCA 33

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző RÁKÓCZY BENCE  Telefonszáma (96) 219-852
Kirendeltség neve MOSONMAGYARÓVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. JANUÁR 11. (PÉNTEK )