Bejelentkezés / Einloggen

TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ
Nyomtat

Munkakör TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ  (5 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9343 BELED, VÖRÖSMARTY ÚT 51.
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér 500000 Ft - 650000 Ft
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9343 BELED, VÖRÖSMARTY ÚT 51.
TELEFONON, SZEMÉLYESEN, E-MAILBEN

Elvárások
Követelmények GKI MEGLÉTE
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gépjárművezetői ismeretek "C+E" TEHERGÉPKOCSI + NEHÉZPÓTKOCSI

Megjegyzés TEHERGÉPKOCSI VEZETŐKET KERES A BELED-TRANS KFT. NAGYKOCSIS GYAKORLAT ÉS NÉMET NYELVISMERET ELŐNYT JELENT. JELENTKEZNI TELEFONON A 0620/983-3501 SZÁMON, SZEMÉLYESEN 9343 BELED, VÖRÖSMARTY U. 51. ILLETVE E-MAILBEN A BELEDTRANS@GMAIL.COM CÍMEN LEHET.

Foglalkoztató
Foglalkoztató BELED-TRANS FUVAROZÓ- ÉS SZÁLLÍTMÁNYOZÓ KFT.
Képviselő GALAMBOSI IMRE  Telefonszáma 20 / 983-3501
Cím 9343 BELED, VÖRÖSMARTY ÚT 51.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző BALÁZS ISTVÁN  Telefonszáma (96) 242-688
Kirendeltség neve KAPUVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 31. (PÉNTEK )