Bejelentkezés / Einloggen

HEGESZTŐ
Nyomtat

Munkakör HEGESZTŐ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9343 BELED, RÁKÓCZI UTCA 228
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja 9343 BELED, RÁKÓCZI UTCA 228.
ELŐZETES TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN SZEMÉLYESEN 0696/594-137
Próbaidő várható? Igen
Kölcsönzés várható? Nem
Kirendelés várható? Nem
Kiküldetés várható? Nem

Elvárások
Követelmények RAJZOLVASÁSI ISMERETEK, KÉZI MÉRŐESZKÖZÖK ISMERETE, HEGESZTÉSI TECHNIKA ISMERETE
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség HEGESZTŐ
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés BELEDBE A WIEDENMANN KFT-HEZ KERESNEK HEGESZTŐ MUNKAKÖRBE MUNKAVÁLLALÓKAT. JELENTKEZNI ELŐZETES TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN SZEMÉLYESEN LEHET. TEL: 0696/594-137 TÁLOSNÉ HORVÁTH ANITA.

Foglalkoztató
Foglalkoztató WIEDENMANN MEZŐGAZDASÁGI GÉPGYÁRTÓ KFT
Képviselő TÁLOSNÉ HORVÁTH ANITA  Telefonszáma 96 / 594-137
Cím 9343 BELED, RÁKÓCZI UTCA 228.
www.wiedenmann.hu

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző BALÁZS ISTVÁN  Telefonszáma (96) 242-688
Kirendeltség neve KAPUVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 31. (PÉNTEK )