Bejelentkezés / Einloggen

ADMINISZTRÁTOR
Nyomtat

Munkakör ADMINISZTRÁTOR  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9831 BÉRBALTAVÁR, BÉKE UTCA 3.
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9831 BÉRBALTAVÁR, BÉKE UTCA 0339/6
TELEFONOS EGYYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN.
Próbaidő várható? Igen

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS
Számítástechnikai ismeretek IT ALAPISMERETEK,
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Megjegyzés OLASZ NYELVISMERET, VALAMINT KÖNYVELŐI ISMERETEK ELŐNYT JELENTENEK. BÉR MEGEGYEZÉS ALAPJÁN. JELENTKEZÉS TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN.

Foglalkoztató
Foglalkoztató HLF FAIPARI ÉS KERESKEDELMI KFT
Képviselő .  Telefonszáma 70 / 601-6241
Cím 9831 BÉRBALTAVÁR, BÉKE UTCA 0339/6

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző KŐRIS TIBORNÉ  Telefonszáma (94) 572-073
Kirendeltség neve VASVÁRI JÁRÁSI HIVATAL HATÓSÁGI, FOGLALKOZTATÁSI, GYÁMÜGYI ÉS IGAZSÁGÜGYI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 20. (HÉTFŐ )