Bejelentkezés / Einloggen

TAKARÍTÓ
Nyomtat

Munkakör TAKARÍTÓ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9982 APÁTISTVÁNFALVA, FŐ HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.) 51.
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás CAFETERIA.
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9982 APÁTISTVÁNFALVA, FŐ ÚT 51.
OROSZLÁN ÁDÁM: 20/485-9773

Elvárások
Követelmények HETI 4 MUNKANAP
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Foglalkoztató ANTISKID KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő OROSZLÁN ÁDÁM  Telefonszáma 20 / 485-9773
Cím 2462 MARTONVÁSÁR, KÜLTERÜLET HELYRAJZI SZÁM (HRSZ.) 086

Felelős ügyintéző BARTAKOVICS ATTILA  Telefonszáma (94) 552-780
Kirendeltség neve SZENTGOTTHÁRDI JÁRÁSI HIVATAL HATÓSÁGI, FOGLALKOZTATÁSI, GYÁMÜGYI ÉS IGAZSÁGÜGYI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. ÁPRILIS 25. (CSÜTÖRTÖK)