Bejelentkezés / Einloggen

CNC GÉPKEZELŐ
Nyomtat

Munkakör CNC GÉPKEZELŐ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9771 BALOGUNYOM, KÖRÚT .
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 300000 Ft - 450000 Ft
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9700 SZOMBATHELY, SZENT II. JÁNOS PÁL PÁPA KÖRÚT 45.
E-MAILBEN KÉRIK AZ ÖNÉLETRAJZOKAT: INFO@MULTIPARTNER.HU

Elvárások
Követelmények FORGÁCSOLÁSI ALAPISMERETEK, CAD/CAM ISMERETEK
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség CNC-FORGÁCSOLÓ

Megjegyzés E-MAILBEN KÉRIK AZ ÖNÉLETRAJZOKAT: INFO@MULTIPARTNER.HU

Foglalkoztató MULTI PARTNER SOLUTIONS KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő .  Telefonszáma . / .
E-mail cím: laszlo.herczeg@multipartner.hu
Cím 9700 SZOMBATHELY, SZENT II. JÁNOS PÁL PÁPA KÖRÚT 45.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző JUHÁSZ ANDOR  Telefonszáma
Kirendeltség neve SZOMBATHELYI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. ÁPRILIS 24. (SZERDA )