Bejelentkezés / Einloggen

LAKATOS
Nyomtat

Munkakör LAKATOS  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS ÚT 9.
Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér 210000 Ft - 250000 Ft
Jelentkezés módja TELEFONON: 30/395-9375 ILLETVE E-MAILBEN: KERESKEDELEM@BAGODIMEZOGEP.HU
TELEFONON: 30/395-9375 ILLETVE E-MAILBEN: KERESKEDELEM@BAGODIMEZOGEP.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség SZERKEZETLAKATOS
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató BAGODI MEZŐGÉP KFT.
Képviselő HORVÁTHNÉ FÁBIÁN ZSUZSANNA  Telefonszáma 30 / 395-9375
Cím 8992 BAGOD, GÉPÁLLOMÁS ÚT 9.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁRCIUS 13. (SZERDA )