Bejelentkezés / Einloggen

GÉPMESTER
Nyomtat

Munkakör GÉPMESTER  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
 BALOGUNYOM,
Munkarend HÁROM VAGY NÉGY MŰSZAK, A HÉT ÖT MUNKANAPJÁN
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás ALBÉRLETI HOZZÁJÁRULÁS!
Munka körülmények MŰANYAGIPARI CÉGHEZ KERESÜNK GÉPMESTER MUNKATÁRSAT. FELADATOK: MŰSZAK VEZETÉSE, FLEXÓ NYOMDAGÉP KEZELÉSE, NYOMAT BEÁLLÍTÁSA, SZÍN BEÁLLÍTÁS, RÁBÍZOTT ANYAGGAL ÉS FESTÉKKEL VALÓ GAZDÁLKODÁS, GÉPEK KARBANTARTÁSA
Fogl. jogviszony -
Jelentkezés módja TELEFONON: 06-20-203-3745 VAGY E-MAILBEN: TRUMMERKFT@TRUMMER.HU
Próbaidő várható? Nem
Kölcsönzés várható? Nem
Kirendelés várható? Nem
Kiküldetés várható? Nem

Elvárások
Követelmények MŰSZAKI VÉGZETTSÉG
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ
Gyakorlati idő -

Foglalkoztató
Foglalkoztató TRUMMER SZEMÉLYZETI SZOLGÁLTATÓ KFT.
Képviselő CSIZMADIA ÉVA  Telefonszáma 94-501-482
Cím 9700 SZOMBATHELY, ZANATI U. 38.
Kirendeltség neve

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2018. JÚLIUS 12. (CSÜTÖRTÖK)