Bejelentkezés / Einloggen

TEMETKEZÉSI DOLGOZÓ
Nyomtat

Munkakör TEMETKEZÉSI DOLGOZÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8981 GELLÉNHÁZA, TÁNCSICS ÚT 22.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 92/366-560
SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 92/366-560

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés
Megjegyzés "B" KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY ELŐNYT JELENT.

Foglalkoztató ALKONY-T TEMETKEZÉSI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő VUGRINECZ SZILVIA  Telefonszáma 92 / 366-560
Cím 8981 GELLÉNHÁZA, TÁNCSICS ÚT 22.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 03. (CSÜTÖRTÖK)