Bejelentkezés / Einloggen

PINCÉR
Nyomtat

Munkakör PINCÉR  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9730 KŐSZEG, RAJNIS  UTCA 5
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9730 KŐSZEG, RAJNIS ÚT 5.
TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN (0630/267-9003) SZEMÉLYESEN.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség PINCÉR

Foglalkoztató
Foglalkoztató ALPOKALJA VENDÉGLÁTÓ KFT.
Képviselő MOZSOLICZ TIBOR  Telefonszáma 30 / 267-9003
Cím 9730 KŐSZEG, RAJNIS ÚT 5.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző SZILVÁS ADRIENN MÁRIA  Telefonszáma
Kirendeltség neve KŐSZEGI JÁRÁSI HIVATAL HATÓSÁGI, FOGLALKOZTATÁSI, GYÁMÜGYI ÉS IGAZSÁGÜGYI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. SZEPTEMBER 30. (HÉTFŐ )