Bejelentkezés / Einloggen

CNC FORGÁCSOLÓ
Nyomtat

Munkakör CNC FORGÁCSOLÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9700 SZOMBATHELY, JÁVOR ÚT 22
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja INFO@ALFAMONT.HU EMAIL CÍMEN ÖNÉLETRAJZZAL
INFO@ALFAMONT.HU EMAIL CÍMEN ÖNÉLETRAJZZAL

Elvárások
Követelmények
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség ESZTERGÁLYOS

Megjegyzés ELVÁRÁSOK: GÉPI FORGÁCSOLÓ VÉGZETTSÉG HEIDENHAIN ITNC 530 CNC VEZÉRLÉS MŰSZAKI RAJZ ISMERETE, ALKALMASSÁG ÚJ ISMERETEK BEFOGADÁSÁRA MEGBÍZHATÓ, PONTOS, PRECÍZ, ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS, TERHELHETŐSÉG PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK ELŐNY: CNC FORGÁCSOLÓ MUNKAKÖRBEN SZERZETT TAPASZTALAT AMIT KÍNÁLUNK: A HAZÁNKBAN 21 ÉVE FENNÁLLÓ VÁLLALATUNK STABILITÁSA ÉS BIZTONSÁGA MOTIVÁLT ÉS MOTIVÁLÓ CSAPATBAN VALÓ EGYÜTTMŰKÖDÉS PIACKÉPES BÉREZÉS CAFETÉRIA MUNKAIDŐ: 6:00 - 14:30

Foglalkoztató
Foglalkoztató ALFA-MONT 97 KFT
Képviselő .  Telefonszáma . / .
E-mail cím: info@alfamont.hu
Cím 9700 SZOMBATHELY, JÁVOR ÚT 22

Felelős ügyintéző PUPNÉ NAGY ERIKA  Telefonszáma (94) 522-755
Kirendeltség neve SZOMBATHELYI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. SZEPTEMBER 27. (PÉNTEK )