Bejelentkezés / Einloggen

KŐMŰVES
Nyomtat

Munkakör KŐMŰVES  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, ÉS KÖRNYÉKE UTCA .
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja TELEFONON: 30/403-5337, VAGY E-MAIL-EN: ADORJANZSOLT2@GMAIL.COM

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE, KŐMŰVES

Megjegyzés
Megjegyzés PÁLYAKEZDŐKET IS VÁRNAK!

Foglalkoztató
Foglalkoztató AM EU HILFE DIENST KFT
Képviselő ADORJÁN ZSOLT  Telefonszáma 30 / 403-5337
Cím 8936 ZALASZENTMIHÁLY, DEÁK FERENC UTCA 9

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. SZEPTEMBER 19. (CSÜTÖRTÖK)