Bejelentkezés / Einloggen

ÁRUTERÍTŐ, FUTÁR
Nyomtat

Munkakör ÁRUTERÍTŐ, FUTÁR  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, KISERDEI ÚT 5.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL AZ AKKSI@AKKSI.HU E-MAIL CÍMEN.

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Megjegyzés AZ AKKSI KFT. ZALAEGERSZEGI TERÜLETRE JOGOSÍTVÁNNYAL RENDELKEZŐ, ÁRUTERÍTÉSSEL KAPCSOLATOS MUNKAKÖRRE, HETI 2-3 NAPRA MUNKAVÁLLALÓT KERES. FIZETÉS MEGBESZÉLÉS, MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZNI LEHET ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL AZ AKKSI@AKKSI.HU E-MAIL CÍMEN.

Foglalkoztató
Foglalkoztató AKKSI IPARI ÉS KERESKEDELMI KFT.
Képviselő .  Telefonszáma . / .
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, KISERDEI ÚT 5.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző MAJOR TÍMEA  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. JÚLIUS 17. (SZERDA )