Bejelentkezés / Einloggen

SZAKÁCS, KISEGÍTŐ
Nyomtat

Munkakör SZAKÁCS, KISEGÍTŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9900 KÖRMEND, BAJCSY ZS. UTCA 20.
Munkarend MUNKAIDŐKERET
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9900 KÖRMEND, BAJCSY ZS. UTCA 20.
TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség SZAKÁCS, NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Foglalkoztató
Foglalkoztató ALBERT JENŐ
Képviselő ALBERT JENŐ  Telefonszáma 30 / 9015158
Cím 9900 KÖRMEND, BAJCSY ZS. UTCA 20.

Felelős ügyintéző MESTERHÁZI TAMÁS  Telefonszáma (94) 411-413
Kirendeltség neve KÖRMENDI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 28. (HÉTFŐ )