Bejelentkezés / Einloggen

TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ
Nyomtat

Munkakör TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, TESKÁNDI ÚT 36.
Munkarend MUNKAIDŐKERET
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/978-0944, MUNKANAPOKON 16.00 ÓRÁIG, E-MAILBEN: VADHUTOHAZEGERSZEG@GMAIL.COM
SZEMÉLYESEN, TELEFONON: 20/978-0944, MUNKANAPOKON 16.00 ÓRÁIG, E-MAILBEN: VADHUTOHAZEGERSZEG@GMAIL.COM

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS
Gépjárművezetői ismeretek "C" TEHERGÉPKOCSI

Megjegyzés BELFÖLDI FUVAROK VÉGZÉSÉRE VÁRJA A MUNKÁLTATÓ A MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT. ELVÁRÁSOK: - "C" KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY - ÉRVÉNYES TACHOGRÁF KÁRTYA - ÉRVÉNYES GKI KÁRTYA MUNKAIDŐ 6 HAVI MUNKAIDŐ KERETBEN, TELJES ÁLLÁS. KIEMELT BÉREZÉS. IGÉNY ESETÉN LAKHATÁSI LEHETŐSÉG. JELENTKEZÉSEKET SZEMÉLYESEN, TELEFONON ÉS E-MAILBEN IS VÁRJA A MUNKÁLTATÓ. KERESNI LEHET: MISKOLCZI RÓBERT TEL.: 20/978-0944, MUNKANAPOKON 16.00 ÓRÁIG E-MAIL CÍM: VADHUTOHAZEGERSZEG@GMAIL.COM

Foglalkoztató A & SZ VADHŰTŐHÁZ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
Képviselő MISKOLCZI RÓBERT  Telefonszáma 20 / 978-0944
E-mail cím: vadhutohazegerszeg@gmail.com
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, TESKÁNDI ÚT 36

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 24. (CSÜTÖRTÖK)