Bejelentkezés / Einloggen

KÁRPITOS
Nyomtat

Munkakör KÁRPITOS  (5 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9900 KÖRMEND, RÁKÓCZI ÚT 154.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás 13. HAVI, CAFETERIA, MUNKÁBAJÁRÁS TÁMOGATÁSA
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9900 KÖRMEND, RÁKÓCZI ÚT 154.
TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN

Elvárások
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKISKOLA, TECHNIKUM, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség KÁRPITOS

Foglalkoztató
Foglalkoztató ADA-HUNGÁRIA BÚTORGYÁRTÓ KFT.
Képviselő BOGNÁR BALÁZS  Telefonszáma . / .
E-mail cím: cv.kormend@ada.at
Cím 9900 KÖRMEND, RÁKÓCZI ÚT 154.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző ZSIGÁNÉ BITA MÁRIA  Telefonszáma
Kirendeltség neve KÖRMENDI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 21. (HÉTFŐ )