Bejelentkezés / Einloggen

VILLANYSZERELŐ
Nyomtat

Munkakör VILLANYSZERELŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9000 GYŐR,
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET MUNKANAPOKON 9-16 ÓRÁIG A 20/570-3545-ÖS TELEFONSZÁMON, VAGY E-MAILBEN: AIRDOSKFT@GMAIL.COM.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség VILLANYSZERELŐ

Megjegyzés A GYŐRI AIRDOS KFT. KERES 1 FŐ ÚJ MUNKAVÁLLALÓT VILLANYSZERELŐ MUNKAKÖRBEN AZONNALI KEZDÉSSEL. ELVÁRÁS: SZAKIRÁNYÚ SZAKMUNKÁS VÉGZETTSÉG. TELJES MUNKAIDŐS ÁLLÁS, MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYŐR ÉS KÖRNYÉKE. BÉREZÉS MEGEGYEZÉS SZERINT. JELENTKEZNI LEHET MUNKANAPOKON 9-16 ÓRÁIG A 20/570-3545-ÖS TELEFONSZÁMON, VAGY E-MAILBEN: AIRDOSKFT@GMAIL.COM.

Foglalkoztató AIRDOS KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő ERDŐS CSABA  Telefonszáma 20 / 570-3545
E-mail cím: airdoskft@gmail.com
Cím 9027 GYŐR, PUSKÁS TIVADAR ÚT 7/A

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző SZÁNTÓ VIVIEN  Telefonszáma (96) 795-813
Kirendeltség neve GYŐRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 16. (SZERDA )