Bejelentkezés / Einloggen

ÉPÍTŐIPARI SEGÉDMUNKÁS
Nyomtat

Munkakör ÉPÍTŐIPARI SEGÉDMUNKÁS  (3 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9330 KAPUVÁR, BERCSÉNYI UTCA 19.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9330 KAPUVÁR, BERCSÉNYI UTCA 19.
ELŐZETES TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN SZEMÉLYESEN 0630/522-2082

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés A KAPUVÁRI ÁDER STAHLBETON-BAU KFT. KERES ÉPÍTŐIPARI SEGÉDMUNKÁSOKAT B-S JOGOSÍTVÁNNYAL. ÉRDEKLŐDNI ÉS JELENTKEZNI A 0630/522-2082 SZÁMON LEHET.

Foglalkoztató ÁDER STAHLBETON-BAU ÉPÍTŐIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő ÁDER KRISZTIÁN  Telefonszáma 30 / 522-2082
Cím 9330 KAPUVÁR, BERCSÉNYI UTCA 19.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző BALÁZS ISTVÁN  Telefonszáma (96) 242-688
Kirendeltség neve KAPUVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. OKTÓBER 09. (SZERDA )