Bejelentkezés / Einloggen

BETANÍTOTT KÉZBESÍTŐ
Nyomtat

Munkakör BETANÍTOTT KÉZBESÍTŐ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9151 ABDA,
Munkarend MUNKAIDŐKERET
Felajánlott bruttó havi bér 148000 Ft
Jelentkezés módja GYŐR 2. KÖRZETI POSTA, TELEFON: 30/771-6777.
Próbaidő várható? Nem
Kölcsönzés várható? Nem
Kirendelés várható? Nem
Kiküldetés várható? Nem

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Foglalkoztató
Foglalkoztató MAGYAR POSTA ZRT
Képviselő PONGRÁCZNÉ PAP HAJNALKA  Telefonszáma 30 / 771-6777
Cím 1138 BUDAPEST 13. KER., DUNAVIRÁG UTCA 2-6

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző SZÁNTÓ VIVIEN  Telefonszáma (96) 795-813
Kirendeltség neve GYŐRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 22. (SZERDA )