Bejelentkezés / Einloggen

KONYHAI KISEGÍTŐ
Nyomtat

Munkakör KONYHAI KISEGÍTŐ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9423 ÁGFALVA, LIGET  _
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás KERESETEN KÍVÜLI EGYÉB JUTTATÁS IS!
JELENTKEZNI A 99/506-091 ES TELEFONSZÁMON LEHET.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség SZOCIÁLIS GONDOZÓ ÉS ÁPOLÓ

Megjegyzés ÁGFALVI SZOCIÁLIS INTÉZMÉNY 2 FŐ KONYHAI KISEGÍTŐ MUNKATÁRSAT KERES. ELVÁRÁS: SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉG. JELENTKEZNI A 99/506-091 ES TELEFONSZÁMON LEHET.

Foglalkoztató
Foglalkoztató SZOMBATHELYI EVANGÉLIKUS DIAKÓNIAI KÖZPONT
Képviselő BELÉNYESI ÉVA  Telefonszáma 99 / 506-091
Cím 9700 SZOMBATHELY, KÖRMENDI ÚT 2.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző LINDER JUDIT  Telefonszáma (99) 506-330
Kirendeltség neve SOPRONI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 20. (HÉTFŐ )