Bejelentkezés / Einloggen

FELSZOLGÁLÓ - PINCÉR
Nyomtat

Munkakör FELSZOLGÁLÓ - PINCÉR  (3 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9177 ÁSVÁNYRÁRÓ, HÉDERVÁRI ÚT 10.
Munkarend MUNKAIDŐKERET
Felajánlott bruttó havi bér 195000 Ft
Munka körülmények HETI 5 NAP MUNKA, 2 NAP SZABAD
Jelentkezés módja TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ÉS JELENTKEZÉS: LUKA GÁBOR, 0620/ 347-8835. FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A MILUGASZTROKFT@GMAIL.COM CÍMEN.

Elvárások
Követelmények NÉMET VAGY ANGOL SZAKMAI NYELVTUDÁS ELŐNY, B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY AMENNYIBEN NAGYOBB TÁVOLSÁGRÓL TÖRTÉNIK A MUNKÁBA JÁRÁS
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség PINCÉR
Gyakorlati idő 2 ÉV FELETT 5 ÉVIG
Számítástechnikai ismeretek IT ALAPISMERETEK,

Foglalkoztató MILU GASZTRO VENDÉGLÁTÓIPARI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő LUKA GÁBOR  Telefonszáma
Cím 9177 ÁSVÁNYRÁRÓ, HÉDERVÁRI ÚT 10.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző RÁKÓCZY BENCE  Telefonszáma (96) 219-852
Kirendeltség neve MOSONMAGYARÓVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 13. (HÉTFŐ )