Bejelentkezés / Einloggen

KONYHAI KISEGÍTŐ
Nyomtat

Munkakör KONYHAI KISEGÍTŐ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9944 BAJÁNSENYE, RÁKÓCZI ÚT 16.
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9944 BAJÁNSENYE, RÁKÓCZI ÚT 16.
TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE, KONYHAI KISEGÍTŐ
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Foglalkoztató
Foglalkoztató SPILÁK GYÖRGY JÓZSEF EGYÉNI VÁLLALKOZÓ
Képviselő MUZSAI ILDIKÓ  Telefonszáma 20 / 224-7467
E-mail cím: spilakgyorgy@gmail.com
Cím 9944 BAJÁNSENYE, RÁKÓCZI ÚT 16.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző ZSIGÁNÉ BITA MÁRIA  Telefonszáma
Kirendeltség neve KÖRMENDI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. MÁJUS 02. (CSÜTÖRTÖK)