Bejelentkezés / Einloggen

TAKARÍTÓ
Nyomtat

Munkakör TAKARÍTÓ  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
9343 BELED, RÁKÓCZI F. ÚT 229.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9343 BELED, RÁKÓCZI F. ÚT 229
ELŐZETES TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN SZEMÉLYESEN TEL: 0620/316-5155

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE

Megjegyzés BELEDBEN AZ ORGANO-PET KFT. KERES TAKARÍTÓ MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAKAT. JELENTKEZNI ELŐZETES TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN SZEMÉLYESEN LEHET 8-14 ÓRA KÖZÖTT. TEL: 0620/316-5155

Foglalkoztató
Foglalkoztató ORGANO-PET KERESKEDELMI ÉS SZOLG. KFT
Képviselő MÉSZÁROS LÁSZLÓNÉ  Telefonszáma 20 / 316-5155
Cím 9343 BELED, RÁKÓCZI F. ÚT 229

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző BALÁZS ISTVÁN  Telefonszáma (96) 242-688
Kirendeltség neve KAPUVÁRI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. JANUÁR 10. (CSÜTÖRTÖK)