Bejelentkezés / Einloggen

ÁCS
Nyomtat

Munkakör ÁCS  (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /VAS MEGYE
9700 SZOMBATHELY, SÓLYOM UTCA 26.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 200000 Ft - 200000 Ft
Munka körülmények NAPI 8 ÓRÁS MUNKAREND.
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 9700 SZOMBATHELY, SÓLYOM UTCA 26.
TELEFONOS EGYEZTETÉST KÖVETŐEN SZEMÉLYESEN.

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ
Gyakorlati idő 2 ÉV FELETT 5 ÉVIG

Foglalkoztató LUK-ÁCS ÁLLVÁNYOZÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő LUKÁCS FRIGYES  Telefonszáma 30 / 631-6616
Cím 9700 SZOMBATHELY, SÓLYOM UTCA 26.

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző SZILVÁS ADRIENN MÁRIA  Telefonszáma
Kirendeltség neve SZOMBATHELYI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2019. AUGUSZTUS 27. (KEDD )