Bejelentkezés / Einloggen

ÁRUSZÁLLÍTÓ
Nyomtat

Munkakör ÁRUSZÁLLÍTÓ  (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8924 ALSÓNEMESAPÁTI, UTCA .
Munkarend RUGALMAS
Felajánlott bruttó havi bér
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET KIZÁRÓLAG E-MAILBEN, A ZALAFOODKFT@GMAIL.COM CÍMRE KÜLDÖTT FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL
JELENTKEZNI LEHET KIZÁRÓLAG E-MAILBEN, A ZALAFOODKFT@GMAIL.COM CÍMRE KÜLDÖTT FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gépjárművezetői ismeretek "B" SZEMÉLYGÉPKOCSI, KISTEHERGÉPKOCSI

Megjegyzés FELADATOK: - ELSŐSORBAN ÁRUSZÁLLÍTÁS - MÁSODSORBAN RAKTÁRI TEVÉKENYSÉGEK ELLÁTÁSA ELVÁRÁS: - KÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉG - "B" KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY, VEZETŐI TAPASZTALAT - ÉLELMISZERREL VALÓ ÉRINTKEZÉS MIATT EGÉSZSÉGÜGYI MEGFELELÉS - TERHELHETŐSÉG, MUNKABÍRÁS (KÉZI ANYAGMOZGATÁS) ELŐNY A SAJÁT SZEMÉLYGÉPKOCSI. AZONNALI MUNKAKEZDÉS. JELENTKEZNI LEHET KIZÁRÓLAG E-MAILBEN, A ZALAFOODKFT@GMAIL.COM CÍMRE KÜLDÖTT FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL.

Foglalkoztató
Foglalkoztató ZALA FOOD KFT
Képviselő .  Telefonszáma . / .
E-mail cím: zalafoodkft@gmail.com
Cím 8924 ALSÓNEMESAPÁTI, PETŐFI UTCA 3

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző FARKAS FERENC  Telefonszáma (92) 549-480
Kirendeltség neve ZALAEGERSZEGI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI, CSALÁDTÁMOGATÁSI ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI FŐOSZTÁLY FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

Kiegészítő információk
Felvitel időpontja 2018. SZEPTEMBER 27. (CSÜTÖRTÖK)